Mercedes-Benz
Soňa Diňová
Recepcia - servis osobných vozidiel
Tel.: +421 2 682 94 156
s.dinova@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | náhradné diely, Osobné vozidlá | ostatné, Osobné vozidlá | predaj, Osobné vozidlá | servis
Terézia Spevárová
Recepcia

Mobile:: +421918500159
T.Spevarova@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | náhradné diely, Osobné vozidlá | ostatné, Osobné vozidlá | predaj, Osobné vozidlá | servis
Estera Čuntová
Recepcia
Tel.: +421 2 68 294 111
E.Cuntova@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | náhradné diely, Osobné vozidlá | ostatné, Osobné vozidlá | predaj, Osobné vozidlá | servis
Miloš Páleník
Vedúci predaja osobných vozidiel

Mobile:: +421908978266
M.Palenik@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | predaj
Rastislav Vican
Vedúci predaja náhradných dielov

Mobile:: +421918424201
R.Vican@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | náhradné diely
Ján Kurel
Vedúci servisu

Mobile:: +421905320494
J.Kurel@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | servis
Peter Blahovský
Predajca osobných vozidiel

Mobile:: +421918424284
P.Blahovsky@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | predaj
Natália Eckerová
Predajca nových osobných vozidiel

Mobile:: +421918760190
N.Eckerova@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | predaj
Simona Geregová
Predajca nových osobných vozidiel

Mobile:: +421918500247
S.Geregova@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | predaj
Adam Belovič
Predajca jazdených vozidiel

Mobile:: +421915728576
A.Belovic@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | predaj
Martin Kubicek
Servisný poradca

Mobile:: +421918500201
M.Kubicek@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | servis
Adrián Remža
Servisný poradca

Mobile:: +421918424221
A.Remza@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | servis
Jakub Zahradníček
Servisný poradca

Mobile:: +421918424015
J.Zahradnicek@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | servis
Dušan Šimon
Servisný poradca

Mobile:: +421918500133
D.Simon@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | servis
Ivan Košťál
Predajca náhradných dielov

I.Kostal@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | náhradné diely
Marek Sassmann
Predajca náhradných dielov

M.Sassmann@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | náhradné diely
Jakub Gambaľ
Referent vozového parku a požičovňa vozidiel
Tel.: +421 2 68 29 179
j.gambal@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | ostatné, Osobné vozidlá | predaj
Michaela Lovasová
Referent vozového parku a požičovňa vozidiel
Tel.: +421 2 68 29 179
m.lovasova@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | ostatné, Osobné vozidlá | predaj
Michal Maťašeje
Produktový špecialista

Mobile:: +421908675977
M.Mataseje@mbpanonska.sk
Kontaktná osoba pre: Osobné vozidlá | ostatné, Osobné vozidlá | predaj