Mercedes-Benz
Jana Balážová
Recepcia
Tel.: +421 2 68 294 111
j.balazova@mbpanonska.sk
Soňa Diňová
Recepcia - servis osobných vozidiel
Tel.: +421 2 682 94 156
s.dinova@mbpanonska.sk
Estera Čuntová
Recepcia
Tel.: +421 2 68 294 111
E.Cuntova@mbpanonska.sk
Miloš Páleník
Vedúci predaja osobných vozidiel

Mobile: +421908978266
M.Palenik@mbpanonska.sk
Peter Blahovský
Predajca osobných vozidiel

Mobile: +421918424284
P.Blahovsky@mbpanonska.sk
Andrej Druga
Predajca nových osobných vozidiel

Mobile: +421 917 445 799
a.druga@mbpanonska.sk
Natália Eckerová
Predajca nových osobných vozidiel

Mobile: +421918760190
N.Eckerova@mbpanonska.sk
Simona Geregová
Predajca nových osobných vozidiel

Mobile: +421918500247
S.Geregova@mbpanonska.sk
Adam Belovič
Predajca jazdených vozidiel

Mobile: +421915728576
A.Belovic@mbpanonska.sk
Michal Maťašeje
Produktový špecialista

Mobile: +421908675977
M.Mataseje@mbpanonska.sk
Terézia Spevárová
Lízingový a poistný poradca

Mobile: +421 918 500 159
T.Spevarova@mbpanonska.sk
Jakub Gambaľ
Referent vozového parku a požičovňa vozidiel
Tel.: +421 2 68 29 179
j.gambal@mbpanonska.sk
Dominik Šauša
Referent vozového parku a požičovňa vozidiel
Tel.: +421 2 68 29 179
Mobile: +421 917 445 624
D.Sausa@mbpanonska.sk
Ján Kurel
Vedúci servisu

Mobile: +421905320494
J.Kurel@mbpanonska.sk
Martin Kubicek
Servisný poradca

Mobile: +421918500201
M.Kubicek@mbpanonska.sk
Adrián Remža
Servisný poradca

Mobile: +421918424221
A.Remza@mbpanonska.sk
Jakub Zahradníček
Servisný poradca

Mobile: +421918424015
J.Zahradnicek@mbpanonska.sk
Dušan Šimon
Servisný poradca

Mobile: +421918500133
D.Simon@mbpanonska.sk
Ivan Košťál
Predajca náhradných dielov
Tel.: +421 2 6829 4160
I.Kostal@mbpanonska.sk
Rastislav Vičan
Vedúci predaja náhradných dielov

Mobile: +421918424201
R.Vican@mbpanonska.sk
Marek Sassmann
Predajca náhradných dielov
Tel.: +421 2 6829 4160
M.Sassmann@mbpanonska.sk
Branislav Slovák
Predajca náhradných dielov
Tel.: +421 2 6829 4161
b.slovak@mbpanonska.sk